Технологія SmartGuard — Рівень захисту №7

Найбільш ефективний шар захисту для велосипедних покришок. 5 мм спеціальної пружної гуми гарантує довготривалий захист. Чинить об'єктам, які вже потрапили в протектор, навіть канцелярська кнопка не пройде через цей захист..

читати

Технологія DualGuard — Рівень захисту №6

DualGuard — новинка 2017 року. В одній покришці 2 захисних шари. У спортивних варіантах DualGuard — встановлена SnakeSkin та протектор RaceGuard. А в туристичних моделях — покришка має захист SnakeSkin та протектор V-Guard. Технологія Plus додає захист SnakeSkin та протектор GrenGuard..

читати

Технологія DoubleDefence — Рівень захисту №6

Два захисні шари High Density Guard та SnakeSkin об'єднані в один — це дає небувалий захист від проколів і в той самий час легку вагу покришки.  На фото представлені покришки: (A): Nobby Nic | Smart Sam | Durano DD         (B): Marathon Mondial        (C): Smart Sam Plus..

читати

технологія V-Guard — Рівень захисту №5

V-Guard складається з дуже легкого еластичного волокна. V-Guard трошки тонше ніж GrenGuard, але за рахунок складу надійніше захищає від проколів. Відмінний варіант для гоночних та туристичних покришок..

читати

Технологія RaceGuard — рівень захисту №4

Захисний шар, розроблений виключно для гоночних покришок. Спеціально розроблена гума і декілька шарів нейлонового волокна гарантує високу надійність при мінімальній вазі..

читати
Зворотній зв`язок